Біль у колінах... Простріли в спині... Скутість рухів... Жодного дня перепочинку. І так рік у рік… Знайома ситуація? Ви вже перепробували усі можливі методи лікування? І вони не дали Вам відчутних результатів? Крім операції, Вам більше нічого не можуть запропонувати? Становище здається безвихідним… Ви зневірилися?

Дійсно, при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів і хребта всі загальноприйняті методи лікування, навіть найдорожчі з них, здебільшого виявляються малоефективними. І виснажливий БІЛЬ не йде.

Мазі, знеболювальні засоби, фізіопроцедури, масаж, а також внутрішньосуглобові уколи різних препаратів мають незначний і короткочасний ефект.

І коли стан пацієнта стає нестерпним, приймається останнє рішення – операція. Але не всі пацієнти хочуть йти «під ніж». А, крім того, далеко не завжди результат операції збігається з тим, на який пацієнт очікує.

Який же є вихід у цих випадках?

Виявляється, якщо при таких захворюваннях вдається стабільно позбутися болю, хвора людина знову починає почуватися здоровою. Природно, йдеться про позбавлення болю на тривалі терміни (а не на кілька годин, як після прийому знеболюючих препаратів).

Але як же домогтися такого стабільного і тривалого позбавлення від болю? І чи можна уникнути операції?

Існує ефективна авторська методика безопераційного лікування суглобів та хребта ортопеда-травматолога Гудим Я.В.

Ця методика лікування базується на традиційних методах офіційної медицини, але не має аналогів. Її суттєва відмінність та запорука успіху - особливий спосіб виробництва інєкцій та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При цьому інєкції проводять без проникнення всередину суглобів та хребетного каналу.

На відміну від простого знеболювання, коли тимчасово пригнічується лише больова чутливість, методика лікування Гудим Я.В. пригнічує сам хворобливий процес. Тому ефект лікування виражений, його результати зберігаються тривалі терміни (порядку багатьох місяців або років).

Особливо слід зазначити, що ця авторська методика лікування не є блокадою!

Лікування за методикою Гудим Я.В. піддаються складні та запущені форми дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта. У тому числі у літніх пацієнтів, при багаторічних захворюваннях.

Для досягнення результату в більшості випадків достатньо лише від 1 до 3 лікувальних сеансів!

Дана методика лікування розроблена та активно використовується з 2000-го року. Таким чином вже проліковано тисячі людей, більшість з яких і до цього дня не згадують про біль, що мучив їх колись.

Поделиться:или быстрый вход через:
Введите Ваш Логин или Email, указанные при регистрации.


Вы получите письмо с напоминанием Вашего пароля.

ИнформацияClose